DEKODERY ULTRA HD

Mała rzecz – wielkie możliwości! Czyli jak zastąpić pilota smartfonem?

KORBOX ULTRA to nowoczesne rozwiązanie dla każdego posiadacza cyfrowej jakości telewizji w rozdzielczości ULTRA HD. W tym niewielkich rozmiarów pudełku skrywa się najnowsza technologia 4K charakteryzująca się 4 razy większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz 9 razy większą od High-Definition. W praktyce oznacza to doskonałą jakość obrazu i lepszy komfort oglądania.

Zdecydowanym atutem dekodera KORBOX ULTRA jest możliwość wygodnego i prostego sterowania za pomocą specjalnej aplikacji instalowanej na smartfonie z systemem Android lub standardowo za pomocą pilota na podczerwień.

Dekoder z łatwością daje się podłączyć do praktycznie każdego telewizora. Wyposażony jest w złącze USB, dzięki czemu swój ulubiony film lub zdjęcia zapisane pendrive lub dysku zewnętrznym łatwo wyświetlisz bezpośrednio na telewizorze, bez konieczności podłączania komputera. Producenci zadbali również o możliwości przeglądania Internetu. Dzięki wbudowanym aplikacjom przeglądanie filmów na YouTube czy też nagrywanie ulubionych programów
telewizyjnych staje się dziecinie proste i przyjemne.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy oferty z najlepszymi dekoderami KORBOX – jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej o alternatywnych modelach odwiedź stronę producenta KORBOX lud skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwy model spełniający Twoje oczekiwania.


Interaktywne menu
To funkcja pozwalająca na przeglądanie menu i dokonywanie zmian ustawień dekodera bez wyłączania okna z obrazem telewizyjnym. Dzięki temu możesz jednocześnie oglądać film i na bieżąco obserwować efekty wprowadzanych zmian.

EPG
To funkcja, dzięki której z łatwością zapoznasz się z szeroko pisanym aktualnym programem telewizyjnym na dany dzień oraz planowanym na 7 kolejnych dni. EPG pozwala również na proste planowanie nagrywania ulubionych programów, układanie listy preferowanych kanałów oraz wyświetlanie dodatkowych informacji o nadawanych programach.

Informacja o kanałach
To funkcja dostarczająca dodatkowych informacji o np. aktualnie oglądanym filmie. Dzięki niej dowiesz się kto daną produkcję wyreżyserował, w którym roku i w jakim kraju. Poznasz czas rozpoczęcia i zakończenia emisji, kategorię wiekową oraz przeczytasz jego szczegółowy opis.

Lista ulubionych
To bardzo prosta, ale jak potrzebna funkcja. Dzięki niej samodzielnie stworzysz listę swoich ulubionych kanałów, które będą się wyświetlać w wybranej przez Ciebie kolejności.