HOTSPOT - BEZPŁATNY INTERNET

Masz pub, restaurację, hotel?

W Suwałkach strefy HOT-SPOT możesz spotkać m.in. w Pizzerii Rozmarino, Da Grasso, Naleśnikarni Lemon, Piwiarnia WARKA, w Parku Marii Konopnicjkiej, zalew Arkadia.

Skorzystaj z możliwości zapewnienia bezprzewodowego dostępu do Internetu swoim klientom. W dzisiejszych czasach takie rozwiązanie to zdecydowany atut Twojego biznesu, wzrost prestiżu i wygoda.


Klienci coraz chętniej wybierają lokale z możliwością nawiązania połączenia z siecią za pomocą swoich komputerów, smartfonów i tabletów, dlatego nie czekaj i już dziś poznaj szczegóły naszej oferty obejmującej:

  • założenie hot-spot oraz doradztwo w sprawie funkcjonowania,
  • sprzęt instalacyjny,
  • konfigurację i serwis stały,
  • obsługę dużej ilości podłączonych Klientów z dobrą jakością internetu 
KONTAKT SPRAWIE W HOTSPOT

Skontaktuj się z nami
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wypełniając formularz kontaktowy Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez administratora danych, firmę E-Mouse Karol Urbanowicz z siedzibą w Suwałkach, ul. Chłodna 11

Dane osobowe podaje się dobrowolnie i wypełniając formularz, oświadczasz, że są one zgodne z prawdą oraz że zapoznałeś się z treścią tej klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.